Sexciteme - spray obkurczający pochwę, efekt dziewicy 50ml

Sexciteme to nowoczesny spray, który może doprowadzić do obkurczenia pochwy, co wpływa na przyjemność obojga partnerów podczas seksu. To rewolucyjny środek, którego skład sprawia, że części intymne stają się bardziej ukrwione. Dzięki temu nie tylko obkurcza pochwę, ale również może zwiększyć doznania czy zwiększyć popęd seksualny kobiety. Świetną cechą Sexciteme są właściwości przeciwzapalne oraz łagodzące. Preparat działa bardzo szybko, dlatego zazwyczaj wystarczy go zaaplikować chwilę przed planowanym stosunkiem.
Dowiedz się więcej!
obrazek prezentujacy

LibiSpray - intensywny, stymulująco - obkurczający spray dla kobiet, 50ml

LibiSpray to profesjonalny spray intymny, którego celem stosowania jest zwiększenie wrażliwości stref intymnych kobiety, co powinno przekładać się na przyjemność płynącą ze zbliżenia i maksymalne zwiększenie libido. Na te właściwości wpływa między innymi L-arginina i żeń-szeń zawarte w składzie produktu. Środek ma neutralne pH, a ponadto doskonale nawilża. Działa antybakteryjnie, dezynfekuje, a także zapobiega podrażnieniom oraz infekcjom. Ma działanie obkurczające i rozgrzewające oraz bardzo ładnie pachnie.
Dowiedz się więcej!
Sprawdź też inne produkty do obkurczania pochwy!
Pełna oferta

Spray zwężający pochwę, Vagina tightening XXS 50ml

Vagina tightening XXS to kolejny spray, który może poprawić Twoje życie erotyczne. Podobnie jak swoi poprzednicy, jego działanie może obkurczyć i napiąć ścianki pochwy, tworząc efekt ciasnego wejścia. Dzięki temu zarówno partnerka, ale też partner mogą czerpać jeszcze większą przyjemność z seksu. W opakowaniu znajduje się 50 ml preparatu. Jego aplikacja jest prosta, wystarczy nanieść preparat na okolice pochwy i delikatnie go wmasować. Najlepiej zrobić to bezpośrednio przed zbliżeniem z partnerem.
Dowiedz się więcej!